Úspěchy našich žáků ve školním roce 2017/2018

Gratulujeme!!!

Soutěž Bobřík informatiky

6. - 15. 11. 2017

 

kategorie Benjamín

 

196 bodů

DAVID KONŠEL

192. bodů

ANETA VYTÁSKOVÁ

176 bodů

TEREZA KAŠPÁRKOVÁ

160 bodů

TOMÁŠ VOJÁČEK

150 bodů

DAVID VOZIHNOJ

145 bodů

KAROLÍNA VESELÁ

123 bodů

KATEŘINA SVOBODOVÁ

 

kategorie Mini

 

176 bodů

NELA SOKOLOVÁ

172. bodů

FRANTIŠEK PYTLÍK

137 bodů

ANNA MOŠOVÁ

133 bodů

JANA VLACHOVÁ, JAROMÍR VOZIHNOJ

124 bodů

DAREK OBERREITER

116 bodů

LUKÁŠ MICHALEC

112 bodů

ELIŠKA MICHALCOVÁ

109 bodů

ELIŠKA BURIÁNKOVÁ

 

 

 

Vyhodnocení soutěže o TOP dýni
vyhodnocení

Vyhodnocení pěvecké soutěže

vyhodnocení

 

Soutěž pIšQworky - školní kolo

25. 10. 2017

 

postupují: PAVLÍNA VOJÁČKOVÁ, LUCIE JANSOVÁ, ANETA VYTÁSKOVÁ,

ANETA LANGEROVÁ, TOMÁŠ KADLČÍK

náhradníci:   TOMÁŠ MÉZL, DAVID DOFEK

 

Soutěž "Naše škola je COOL" - školní kolo

17. - 23. 10. 2017

 

 

1.místo

PAVLÍNA VOJÁČKOVÁ, TOMÁŠ KADLČÍK,  LUCIE JANSOVÁ,  LUCIE KRÁTKÁ

  8. třída

2. místo

KAROLÍNA KAPLÁNKOVÁ, ANETA LANGEROVÁ

 9. třída

 

 

 

Soutěž ve sběru papíru - třídy

 

1. místo

6. třída

98,7 kg na žáka

2. místo

2. třída

68,7 kg na žáka

3. místo

7. třída

60,7 kg na žáka

 

Soutěž ve sběru papíru - jednotlivci

 

1. místo

Jan Žondra - 2. třída

442 kg

2. místo

Anna Piňosová - 4. třída

375 kg

3. místo

Karolína Veselá, Natálie Veselá - 6. třída

328,5 kg

 

celkem se nasbíralo 9 907 kg papíru

Vyhodnocení

 

 

Soutěž přírodovědný klokan - školní kolo

11. 10. 2017

 

1. místo

ONDŘEJ DRMOLA

   63 bodů

 2. místo

PAVLÍNA VOJÁČKOVÁ

  61 bodů

3. místo

LUCIE JANSOVÁ

 51 bodů

 

 

 

Soutěž logická olympiáda - základní kolo

 8. - 14. října 2017

 

kategorie B žáci 2. stupně ZŠ a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií

soutěžilo 24 žáků naší školy

 

umístění ve škole

umístění v Olomouckém kraji

jméno a příjmení

kvantil v kraji

1. místo

81 - 86. místo

PAVLÍNA VOJÁČKOVÁ

94,43

2. místo

163. - 178. místo

LUCIE JANSOVÁ

88,56

3. místo

179. - 186. místo

 LUCIE KRÁTKÁ

87,74

4. - 5. místo

412. - 446. místo

DAVID DOFEK

71,10

4. - 5.. místo

412. - 446. místo

 TOMÁŠ KADLČÍK

71,10

6. místo

447. - 478. místo

 ANETA VYTÁSKOVÁ

68,84

 

Dále soutěžili:

Tereza Kašpárková, Tomáš Mézl, Lucie Vohrnová (7. - 9. místo)

Jakub Nováček (10. místo)

Aneta Langerová, Monika Urbanová (11. - 12. místo)

Kateřina Hloušková, Eliška Kaplánková, Petr Vystavěl (13. - 15. místo)

Adam Hykel (16. místo)

David Hlobil, Karolína Kaplánková, David Konšel, Nikola Langerová,

Tomáš Svoboda,  Tomáš Vojáček, David Vozihnoj, Jan Vystavěl

 

V Olomouckém kraji 1 481 řešitelů.

Celkem v ČR 20 722 řešitelů.

 

Soutěž logická olympiáda - základní kolo

 1. - 7. října 2017

 

kategorie A žáci 1. stupně ZŠ

soutěžilo 8 žáků naší školy

 

umístění ve škole

umístění v Olomouckém kraji

jméno a příjmení

kvantil v kraji

1. místo

110. - 118. místo

NELA  SOKOLOVÁ

87,00

2. místo

267. - 279. místo

ANNA MOŠOVÁ

85,44

3. - 4. místo

335. - 345. místo

 DAREK OBERREITER, FRANTIŠEK PYTLÍK

60,99

 

Dále soutěžili:

 

Jana Vlachová (5. místo), Eliška Buriánková (6. místo)

Petr Meisner, Jaromír Vozihnoj

 

V Olomouckém kraji 869 řešitelů.

Celkem v ČR 14 483 řešitelů.

 

Přespolní běh

6. 10. 2017

Prostějov – Hloučela

Mladší žákyně – družstvo – 4. místo

13

03:56,2

Veselá Natálie

2006

OTA

15

03:57,5

Kaplánková Šárka

2006

OTA

20

04:02,1

Vystavělová Eliška

2006

OTA

27

04:14,0

Kašpárková Tereza

2006

OTA

28

04:16,1

Kadlčíková Valérie

2004

OTA

37

04:27,7

Honová Kateřina

2006

OTA

 

Mladší žáci – družstvo – 11. místo

16

03:26,9

Svoboda Adam

2006

OTA

46

03:52,6

Urbánek Adam

2006

OTA

51

03:58,6

Kadaník Miloš

2005

OTA

61

04:16,5

Drmola Ondřej

2004

OTA

73

04:45,8

Tesárek Adam

2005

OTA

 

Starší žákyně – 14. místo

53

04:39,8

Langerová Nikola

2003

OTA

57

04:48,9

Začalová Irena

2003

OTA

65

05:07,4

Langerová Aneta

2003

OTA

70

05:47,7

Kaplánková Eliška

2002

OTA

 

Starší žáci – 11. místo

31

05:29,9

Hon Tomáš

2002

OTA

37

05:38,8

Kadlčík Tomáš

2003

OTA

48

05:53,9

Rieger Tomáš

2003

OTA

50

05:55,3

Svoboda Tomáš

2003

OTA

63

06:14,9

Hykel Adam

2003

OTA

68

06:17,9

Mézl Tomáš

2003

OTA

  

Republikové finále OVOV v Brně

dne 7. - 9. září 2017

Adam Svoboda, 6. třída

9. místo v republikovém finále Odznaku všestrannosti olympijských vítězů

Úspěchy našich žáků ve školním roce 2016/2017

Gratulujeme!!!

Finále soutěže v piškvorkách

dne 23. 6. 2017

řešilo 11 postupujících žáků šesté až deváté třídy

 

1.místo

PETR PIŇOS

   23 bodů

 2. místo

VOJTA NOVÁČEK

  20 bodů

3. místo

PATRIK MAŇÁK

 19 bodů

 

 

Turnaj v piškvorkách

 

22. - 23. 6. 2017

 

školní kolo řešilo 54 žáků šesté až deváté třídy

 

devátá třída

1. místo

PETR PIŇOS

2. místo

VOJTA NOVÁČEK

3. místo

PATRIK MAŇÁK

 

osmá třída

1. místo

ADÉLA ŠTEFKOVÁ

1. místo

TOMÁŠ MÉZL

3. místo

ADAM HYKEL

 

sedmá třída

1. místo

PAVLÍNA VOJÁČKOVÁ

2. místo

TOMÁŠ KADLČÍK

2. místo

HANA DOLEŽALOVÁ

 

šestá třída

1. místo

TOMÁŠ TESAŘ

2. místo

JAKUB NOVÁČEK

3. místo

DAVID VOZIHNOJ

 

 

 

Krajské kolo soutěže Matematický klokan

 

4. místo

David Konšel

(115 bodů)

 

Okresní kolo matematické soutěže Pythagoriáda

 

dne 17. 5. 2017

kategorie Z5

 

úspěšní řešitelé:

 

David Konšel 13 bodů

Adéla Doláková 12 bodů

 

OVOV – Odznak všestrannosti olympijských vítězů

dne 5. 4. 2017

Výsledky

 

Soutěž matematická olympiáda - okresní kolo kategorie Z7

dne 4. 4. 2017

soutěžil David Dofek

 

Soutěž ve sběru papíru

 březen 2017

Vyhodnocení

 

Okresní kolo soutěže Matematický klokan

 

nejúspěšnější žáci naší školy v okrese Prostějov

 

 

 

kategorie klokánek

DAVID KONŠEL

   115 bodů - 1. místo

 kategorie benjamín

DAVID DOFEK

  101 bodů - 4. místo

kategorie kadet

JAKUB URBAN

 81 bodů - 24. místo

 

 

Den Slunce

 

dne 21. 3. 2017

Vyhodnocení literární

Vyhodnocení výzdoby tříd a oblečení

 

Školní kolo soutěže Matematický klokan

 

dne 17. 3. 2017

 

kategorie Klokánek řešilo 42 žáků

 

1.místo

DAVID KONŠEL

   115 bodů

 2. místo

ADAM SVOBODA

  105 bodů

3. místo

ADÉLA DOLÁKOVÁ, KATEŘINA HONOVÁ

 97 bodů

 

kategorie Benjamín řešilo 18 žáků

 

1.místo

DAVID DOFEK

 101 bodů

 2. místo

LUCIE JANSOVÁ

 73 bodů

3. místo

TOMÁŠ VOJÁČEK

 69 bodů

 

kategorie Kadet řešilo 20 žáků

 

1.místo

JAKUB URBAN

81 bodů

 2. místo

PETR RUŠIL

77 bodů

3. místo

JAKUB WEINLICH

68 bodů

 

 

Vyhodnocení školní recitační soutěže

Vyhodnocení

Soutěž matematická olympiáda - školní kolo kategorie Z6 - Z9

řešitelé školního kola

 

6. třída Monika Urbanová

7. třída David Dofek

8. třída: Adéla Štefková

9. třída Jakub Urban

 

Postup do okresního kola soutěže:

David Dofek, kategorie Z7

 

Vyhodnocení školní fotografické soutěže

1. stupeň:

1. místo: Tereza Kašpárková

2. místo: Šárka Kaplánková

3. místo: Tereza Nedělníková

2. stupeň:

1. místo: Karolína Kaplánková

2. místo: Adéla Štefková

3. místo: Lucie Krátká

Školní kolo matematické soutěže Pythagoriáda

 

dne 27. 1. 2017

 

pro žáky V. - VIII. třídy

soutěžilo 42 žáků

 

úspěšní řešitelé kategorie Z5

 

Tereza Kašpárková 11 bodů

David Konšel 10 bodů

Adéla Doláková 10 bodů

 Aneta Vytásková 10 bodů

 

 úspěšní řešitelé kategorie Z6

 

Jakub Nováček 10 bodů

 Tomáš Vojáček 10 bodů

 

Soutěž matematická olympiáda - okresní kolo

 

dne 24. 1. 2017

2. místo - úspěšný řešitel: A. Doláková, 14 bodů - kategorie Z5

11. místo D. Konšel, A. Vytásková, 8 bodů - kategorie Z5

(celkem 42 soutěžících)

 

Finále soutěže v piškvorkách

dne 10. 1. 2017

řešilo 13 postupujících žáků šesté až deváté třídy

 

1.místo

JAKUB WEINLICH

   30 bodů

 2. místo

VOJTA NOVÁČEK

  29 bodů

3. místo

PETR PIŇOS

 27 bodů

4. místo

JAKUB URBAN

 26 bodů

5. místo

JAKUB NOVÁČEK, TOMÁŠ TESAŘ

 18 bodů

 

 

Turnaj v piškvorkách

 

prosinec, leden

 

školní kolo řešilo 54 žáků šesté až deváté třídy

 

devátá třída

1. místo

PETR PIŇOS

2. místo

JAKUB WEINLICH

3. místo

PETR RUŠIL

 

osmá třída

1. místo

ADÉLA ŠTEFKOVÁ

1. místo

JAROSLAV VYSLOUŽIL

3. místo

TOMÁŠ HON

 

sedmá třída

1. místo

LUCIE JANSOVÁ

2. místo

HANA DOLEŽALOVÁ

2. místo

DAVID DOFEK

 

šestá třída

1. místo

JAKUB NOVÁČEK

2. místo

LUCIE VOHRNOVÁ

3. místo

TOMÁŠ TESAŘ, DAVID VOZIHNOJ

 

 

Soutěž matematická olympiáda - školní kolo kategorie Z5

 

úspěšní řešitelé školního kola a postup do okresního kola soutěže

1. - 3. místo: A. Doláková, D. Konšel, A. Vytásková 7 bodů

kategorie Z5 (celkem 4 soutěžící)

 

 

 

 

Olympiáda z českého jazyka - školní kolo rok 2016/2017

 

(14 soutěžících žáků z osmé a deváté třídy)

 

1. místo Adéla Štefková 11 bodů

2. místo David Hlobil, Karolína Kaplánková 10 bodů

3. místo Tereza Ambrozová, Eliška Kaplánková, Tomáš Mézl 9 bodů

Soutěž v tvorbě PF

dne 7. 12. 2016

 

PF vytvořená ručně nebo v počítači

Soutěžilo 46 žáků druhého stupně ZŠ

1. místo

Lucie Jansová  7. třída

 

Stolní tenis - okresní finále

8. 11. 2016

3. místo

soutěžili:

Petr Piňos, Adam Hykel, David Dofek, Radek Bridzik

 

 

Soutěž logická olympiáda - krajské kolo

 listopad 2016

 

kategorie B žáci 2. stupně ZŠ a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií

 

reprezentoval  David Dofek

Vyhodnocení pěvecké soutěže „Otaslavický skřivan“

 

dne 7. 11. 2016

 

Děti si měly připravit jednu libovolnou píseň umělou nebo lidovou.

Přihlásilo se 19 zpěváčků z 1. –  4. třídy, kteří změřili své pěvecké dovednosti ve dvou kategoriích.

 A jak dopadli?

I.  kategorie:  1. - 2. třída

1.     Alexandra Kováříková

2.     Viktorie Ambrosová

3.     Marie Mošová

 

II.  kategorie:  3. - 4. třída 

1.      Jana Vlachová

2.      Eliška Michalcová 

3.      Karolína Ambrosová

  

Vítězům blahopřejeme!

"TOP dýně 2016"

21. 10. 2016

Vyhodnocení

Soutěž přírodovědný klokan - školní kolo

12. 10. 2016

 

 

1.místo

DAVID HLOBIL

   48 bodů

 2. místo

PETR PIŇOS

  47 bodů

3. místo

ELIŠKA KAPLÁNKOVÁ, JAKUB URBAN

 46 bodů

 

 

 

Soutěž logická olympiáda - základní kolo

 8. - 14. října 2016

 

kategorie B žáci 2. stupně ZŠ a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií

soutěžilo 26 žáků naší školy

 

umístění ve škole

umístění v Olomouckém kraji

jméno a příjmení

kvantil v kraji

1. místo

46 - 50. místo

DAVID DOFEK

96,75

2. místo

83. - 89. místo

TOMÁŠ HON

94,13

3. místo

104. - 111. místo

 NIKOLA LANGEROVÁ

92,54

4. místo

112. - 120. místo

PETR RUŠIL

92,05

5. - 6.. místo

160. - 178. místo

 TOMÁŠ RIEGER

88,39

5. - 6. místo

160. - 178. místo

 JÁCHYM SELUCKÝ

88,39

 

Dále soutěžili:

Aneta Langerová (7. místo)

Lucie Jansová, Pavlína Vojáčková (8. - 9. místo)

Petr Piňos (10. místo)

Vojtěch Nováček (11. místo)

 Karolína Kaplánková (12. místo)

 Monika Hrnčiríková, Tomáš Mézl (13. - 14. místo)

Eliška Kaplánková (15. místo)

Hana Doležalová, Ondřej Drmola, Jakub Nováček, Tomáš Svoboda,

Adéla Štefková, Lucie Krátká, Monika Urbanová, Tomáš Vojáček,

Valerie Kadlčíková, David Vozihnoj, Filip Znojil

 

V Olomouckém kraji 1 447 řešitelů.

Celkem v ČR 21 246 řešitelů.

 

Do krajského kola soutěže postupuje David Dofek

Gratulujeme!

 

Soutěž logická olympiáda - základní kolo

 1. - 7. října 2016

 

kategorie A žáci 1. stupně ZŠ

soutěžilo 6 žáků naší školy

 

umístění ve škole

umístění v Olomouckém kraji

jméno a příjmení

kvantil v kraji

1. místo

226. - 233. místo

ANETA  VYTÁSKOVÁ

72,83

2. místo

267. - 279. místo

JAKUB KALÁB

67,66

3. místo

357. - 368. místo

 ADÉLA DOLÁKOVÁ

57,02

 

Dále soutěžili:

 

Tereza Kašpárková, Kateřina Hloušková, Adam Tesárek

 

V Olomouckém kraji 841 řešitelů.

Celkem v ČR 14 706 řešitelů.

 

Okresní finále v přespolním běhu Prostějov – Hloučela

3. 10. 2016

Dívky III. kategorie:  Hlaváčková, Kadlčíková, Doležalová, Vojáčková, Začalová, Hrnčiríková (23.,24.,25.,27.,31.,32.)

 Hoši III. kategorie:  Dofek, Kadlčík, Grulich, Drmola, Sokol (10., 33., 39., 42., 47.)

 Hoši IV. Kategorie: Piňos, Rušil, Svoboda T., Rieger, Nováček (4., 28., 30., 31., 39.)

 

Sběr papíru - září 2016

Vyhodnocení

1.místo

KATEŘINA HONOVÁ

   576 kg

 2. místo

TEREZA FRANTOVÁ

  245 kg

3. místo

NATÁLIE VESELÁ, KAROLÍNA VESELÁ

 218 kg

Nasbíralo se 7 194 kilogramů papíru.

Děkujeme všem, kteří se zapojili do sběru papíru

 

OVOV – Odznak všestrannosti olympijských vítězů

8. – 10. 9. 2016

Brno - republikové finále

ADAM SVOBODA – 5. TŘÍDA (14. MÍSTO V REPUBLICE)

 

Úspěchy našich žáků ve školním roce 2015/2016

Gratulujeme!!!

Turnaj v piškvorkách

 

dne 23. 6. 2016

 

školní kolo řešilo 55 žáků šesté až deváté třídy

 

do finále postoupili:

6. třída Hana Doležalová, Lucie Jansová, David Dofek, Radek Bridzik, Tomáš Kadlčík

7. třída Tomáš Mézl, Tomáš Rieger, Jarda Vysloužil, Tomáš Hon, Adéla Štefková, Aneta Langerová

8. třída Petr Piňos, Jáchym Selucký, Vojta Nováček, Jakub Urban, Jakub Weinlich

9. třída Ondřej Šoc, Martin Barnet, Dan Hlahůlek, Tomáš Drábek, Martin Janský

 

 

finále soutěže řešili postupující žáci (nejlepší z jednotlivých tříd)

 

dne 27. 6. 2016

 

1.místo

MARTIN BARNET, DAN HLAHŮLEK, PETR PIŇOS

   26 bodů

 2. místo

JAKUB URBAN

  24 bodů

3. místo

JÁCHYM SELUCKÝ

 21 bodů

 

 

 

Výtvarná soutěž "Karel IV. očima dětí"


K příležitosti 700. výročí narození Karla IV. byla dne 16. 2. 2016 Národním pedagogickým muzeem vyhlášena výtvarná soutěž „Karel IV. očima dětí“.
Z došlého počtu 9 347 prací dne 16. 6. 2016 odborná komise udělila ocenění
124 jednotlivcům, 30 kolektivům a v neposlední řadě rozdělila 46 čestných uznání.
Z naší školy se do soutěže zapojily žákyně Tereza Dofková z deváté třídy a Eliška Michalcová z druhé třídy.

 

Tereza Dofková

získala ve výtvarné soutěži ve IV. kategorii (15 - 18 let)

 

čestné uznání

 

Gratulujeme!

 

OVOV – odznak všestrannosti olympijských vítězů

dne 7. 6. 2016

12 žáků naší školy se zúčastnilo krajského kola OVOV. Žáci soutěžili v pěti disciplínách: skok daleký, hod míčkem, shyby na šikmé lavičce (2 minuty), běh 60 metrů a poslední disciplínu měli na výběr, buď běh 1000 m, nebo driblink mezi kužely (2 minuty). 8 žáků tvořilo družstvo a 4 soutěžili za jednotlivce. Jako družstvo jsme neuspěli, ale velkého úspěchu dosáhl Adam Svoboda. V silné konkurenci obsadil první místo a postoupil do republikového finále, které se bude konat v září. Z jednotlivců se na třetím místě umístila Natálie Veselá.

Družstvo:

Tereza Ambrozová, Nikola Langerová, Aneta Langerová, Denisa Sokolová, Adam Hykel, Tomáš Svoboda, Martin Grulich, Adam Polanský

Jednotlivci:

  Adam Svoboda, Radka Valentová, Natálie Veselá, Adéla Doláková

 

Okresní kolo matematické soutěže Pythagoriáda

 

dne 25. 5. 2016

 

pro žáky VI. - VIII. třídy

David Dofek

1. místo

úspěšný řešitel kategorie Z6

 

 

Pěvecká soutěž "Otaslavický skřivan"

 

dne 23. 5. 2016

pro žáky I. - V. třídy

soutěžilo 26 žáků

 

1. kategorie (1. a 2. třída)

 

1. Sašenka Kováříková

2. Viktorka Ambrosová

3. Eliška Michalcová

 

2. kategorie (3. až 5. třída)

 

 1. Kateřina Hloušková

2. Jana Vlachová

3. Klára Košťálková

 

Přírodovědná soutěž "Zlatý list"


Ve čtvrtek 5.5.2016 se 18 žáků naší školy zúčastnilo okresního kola přírodovědné soutěže Zlatý list v biokoridoru Hloučela v Prostějově. Žáci soutěžili ve znalostech přírody. Hlavními tématy bylo: ochrana přírody a životní prostředí, meteorologie, astronomie, geologie, ekosystém les, ptáci, život u vody a ve vodě, botanika, hmyz. Žáci se na soutěž poctivě připravovali a dosáhli výborných výsledků.


Družstvo kategorie „nejmladší žáci“ ve složení: Petr Meisner, Anna Mošová, Vojtěch Drmola, Jaromír Vozihnoj, Eliška Michalcová, Karolína Ambrosová získali první místo.

1) Otaslavice 242,5 bodů

2) Dr. Horáka 242 bodů

3) E. Valenty 239,5 bodů

soutěžilo celkem 7 družstev

 

Družstvo kategorie „mladší žáci“ ve složení: Aneta Vytásková, Jakub Kaláb, Tomáš Vojáček, Jakub Nováček, Pavlína Vojáčková, Hana Doležalová získali 2. místo.

1)      Plumlov 133 bodů

2)      Otaslavice 130,5 bodů

3)      CMG ZŠ 128 bodů

 

soutěžilo celkem 14 družstev

 

Družstvo kategorie „starší žáci“ ve složení: Tomáš Mézl, David Hlobil, Petr Lorenc, Radka Valentová, Anna Burešová, Tereza Vytásková získali 6. místo.

1)      Brodek u Konice 149 bodů

2)      Plumlov 135 bodů

3)      Bedihošť 125,5 bodů

4)      Čelechovice na Hané 122 b

5)      Dr. Horáka 117 bodů

6)      Otaslavice 112 bodů

 

soutěžilo celkem 12 družstev

Turnaj - volejbal trojic

18. 4. a 2. 5. 2016

 

1. místo Maňák, Golis, Piňos

2. místo Vytásková (Valentová), Šoc, Kaláb

3. místo Hohn, Holušová, Sokolová (Ambrozová)

OVOV – odznak všestrannosti olympijských vítězů

3. 5. 2016 se 22 žáků naší školy zúčastnilo okresního kola OVOV. Žáci soutěžili v pěti disciplínách: skoky přes švihadlo (2 minuty), trojskok z místa, hod medicinbalem přes hlavu, kliky (2 minuty) a poslední disciplínu měli na výběr, buď běh 1000 m nebo driblink mezi kužely (2 minuty). 8 žáků tvořilo družstvo a 14 soutěžilo za jednotlivce. Naši žáci skvěle uspěli v konkurenci 6 škol. Družstvo postoupilo z druhého místa do krajského kola a dále postoupili jednotlivci v kategoriích, kteří se umístili na prvním a druhém místě.

Družstvo:

Tereza Ambrozová, Nikola Langerová, Aneta Langerová, Monika Urbanová, Adam Hykel, Tomáš Svoboda, David Dofek, Adam Polanský

Jednotlivci:

1.      místo – Šárka Kaplánková, Adam Svoboda, Adam Polanský, Tereza Ambrozová, Radka Valentová, Jakub Hýbl

2.      místo – Natálie Veselá, Adéla Doláková, Lukáš Golis

3.      místo – Tomáš Svoboda, Aneta Vytásková

 

Petr Piňos (9.), Jakub Weinlich (4.), Jakub Kaláb (5.), Vojtěch Kaláb (8.), Tereza Kašpárková (4.), Adam Urbánek (4.)

 

Krajské kolo soutěže MS Office Arena 2016

dne 13. 4. 2016 v Přerově

 

Tereza Vytásková

1. místo

v Olomouckém kraji v soutěži ve znalostech Office 

Gratulujeme k postupu do celostátního kola!

 

 

IV. ročník soutěže Jom ha Šoa

regionální kolo

téma: „Pomoc lidem v nouzi“ 

Tereza Dofková

1. místo

v Olomouckém kraji ve výtvarné i literární části soutěže

Gratulujeme k postupu do celostátního kola!

 

 

 

Okresní kolo soutěže Matematický klokan

 

nejúspěšnější žáci naší školy v okrese Prostějov

 

 

 

kategorie klokánek

VOJTĚCH KALÁB

   97 bodů - 23. místo

 kategorie benjamín

HANA HANOUSKOVÁ

  73 bodů - 25. místo

kategorie kadet

VOJTĚCH NOVÁČEK

 81 bodů - 18. místo

 

 

 

Školní kolo matematické soutěže Pythagoriáda

 

dne 30. 3. 2016

 

pro žáky VI. - VIII. třídy

 

úspěšní řešitelé

 

DAVID DOFEK

13 bodů

PAVLÍNA VOJÁČKOVÁ

11 bodů

PETR PIŇOS

10 bodů

PETR RUŠIL

10 bodů

 

 

 

 

Školní kolo soutěže Matematický klokan

 

dne 18. 3. 2016

 

kategorie Klokánek řešilo 28 žáků

 

1.místo

VOJTĚCH KALÁB

   97 bodů

 2. místo

ANETA VYTÁSKOVÁ

  72 bodů

3. místo

DAVID KONŠEL

 71 bodů

 

kategorie Benjamín řešilo 22 žáků

 

1.místo

HANA HANOUSKOVÁ

 73 bodů

 2. místo

DAVID DOFEK

 65 bodů

3. místo

ANETA LANGEROVÁ

 57 bodů

 

kategorie Kadet řešilo 22 žáků

 

1.místo

VOJTĚCH NOVÁČEK

81 bodů

 2. místo

PETR RUŠIL

73 bodů

3. místo

JÁCHYM SELUCKÝ

71 bodů

 

 

IV. ročník soutěže Jom ha Šoa

březen 2016

téma: „Pomoc lidem v nouzi“ – školní kolo výtvarné a literární soutěže

Tereza Dofková

 

Soutěž zeměpisná olympiáda - okresní kolo

dne 16. 2. 2016

 naši žáci dosáhli výborných výsledků.

Kategorie A (6. třída) – Ondřej Drmola – 6. místo

Kategorie B (7. třída) – Karolína Kaplánková – 13. místo

Kategorie C (8. + 9. třída) – Petr Piňos – 11. místo

 

Školní kolo soutěže MS Office Arena - leden, únor 2016

 úspěšná řešitelka

Tereza Vytásková

 

 

 

Soutěž matematická olympiáda - okresní kolo

 

dne 19. 1. 2016

13. místo Vojtěch Kaláb kategorie Z5

(42 soutěžících)

10. místo Tereza Vytásková kategorie Z9

(12 bodů)

úspěšní řešitelé okresního kola

Olympiáda z českého jazyka - školní kolo

 

(13 soutěžících žáků z osmé a deváté třídy)

 

1. místo Anna Burešová 16 bodů

2. místo Vendula Hornová 13 bodů

3. místo Tereza Dofková a Radka Valentová 12 bodů

 

Soutěž matematická olympiáda - školní kolo

úspěšní řešitelé školního kola a postup do okresního kola soutěže

Tereza Vytásková kategorie Z9

Vojtěch Kaláb kategorie Z5

dále soutěžili:  

Karolína Kaplánková, Tomáš Svoboda, Hana Hanousková Z7

Martina Sokelová Z8

Soutěž v tvorbě PF

dne 11. 12. 2015

 

PF vytvořená ručně nebo v počítači

Soutěžilo 39 žáků.

1. místo

Lucie Jansová  6. třída

 

 

 

Školní kolo dějepisné olympiády pro 8. a 9. ročník

 dne 24. 11. 2015

 

Úspěšní řešitelé školního kola:

 

1. místo Filip Bureš      

2. místo Anna Burešová

3. místo Martina Sokelová

4. místo Radka Valentová

5. místo Vojtěch Nováček

 

Olympiády se zúčastnilo 17 žáků. 

 

Soutěž logická olympiáda - krajské kolo

 listopad 2015

 

kategorie B žáci 2. stupně ZŠ a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií

 

reprezentoval  Dan Hlahůlek

 

Coca – Cola Cup – kopaná

 

Kvalifikace – okrsek: 1. místo

Okres: 3. místo

Složení družstva: Kaláb Lukáš, Bridzik Radek, Hon Tomáš, Svoboda Tomáš, Hykel Adam, Piňos Petr, Vítek Jan, Weinlich Jakub, Urban Jakub, Drábek Tomáš, Šoc Ondřej, Selucký Radim, Maňák Patrik, Rušil Petr, Dofek David, Kadlčík Tomáš

 

Přespolní běh

 

Mladší žákyně: 9. místo (27., 37.,43.,44.,45)

Kadlčíková Valerie, Doležalová Hana, Langerová Aneta Langerová Nikola, Kaplánková Eliška

Mladší žáci: 8. místo (14,. 23., 29.,35., 46., 49)

Dofek David, Svoboda Tomáš, Hykel Adam, Rieger Tomáš, Lorenc Vojtěch, Kadlčík Tomáš

Starší žákyně: 5. místo (8., 15., 19., 42., 52)

Dofková Tereza, Ambrozová Tereza, Valentová Radka, Sokolová Denisa, Burešová Anna

Starší žáci: 3. místo (10., 18., 24., 28., 29.)

Hýbl Jakub, Piňos Petr, Selucký Radim, Drábek Tomáš, Hejdušek Radim

 

Stolní tenis

 

Okresní finále: 1. místo

Barnet Martin, Piňos Petr, Dofek David, Bridzik Radek

Krajské finále: 2. místo

Barnet Martin, Piňos Petr, Dofek David, Bridzik Radek

 

 

Výsledky "Top dýně 2015"

 

1. místo

ADAM TESÁREK

 2. místo

ADÉLKA DOLÁKOVÁ

3. místo

ELIŠKA KAPLÁNKOVÁ

 

Soutěžilo 39 žáků.

Gratulujeme!

 

Soutěž logická olympiáda - základní kolo

 říjen 2015

 

kategorie B žáci 2. stupně ZŠ a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií

 

 

umístění ve škole

umístění v Olomouckém kraji

jméno a příjmení

kvantil v kraji

1. místo

30. - 33. místo

DAN  HLAHŮLEK

97,53

2. místo

75. - 82. místo

TEREZA VYTÁSKOVÁ

93,73

3. místo

156. - 167. místo

 PETR RUŠIL

87,03

4. místo

202. - 213. místo

TEREZA DOFKOVÁ

83,31

5. místo

214. - 229. místo

 ELIŠKA KAPLÁNKOVÁ

82,17

 

Dále soutěžili:

 

Matěj Štěpánek, Jakub Urban, Patrik Maňák,

 Jáchym Selucký, Petr Piňos, Vojta Nováček, Ondřej Jurečka,

Hana Hanousková, David Hlobil, Karolína Kaplánková,

Aneta Langerová, Nikola Langerová, Adéla Štefková,

David Dofek, Lucie Jansová, Tomáš Kadlčík, Pavlína Vojáčková

 

V Olomouckém kraji 1 237 řešitelů.

Celkem v ČR 20 736 řešitelů

do krajského kola soutěže postupuje Dan Hlahůlek

 

 

Úspěchy našich žáků ve školním roce 2014/2015

Gratulujeme!!!

Školní kolo soutěže

v řešení

přesmyček, osmisměrky, piškvorek

 

dne 5. 6. 2015

 

1. místo

 

 PIŠKVORKY

ONDŘEJ ŠOC

OSMISMĚRKY

JAKUB HLAVA

PŘESMYČKY

JAKUB HLAVA

Dále soutěžili: Jakub Novák, Vít Podmanický, Tomáš Tesař

 

Krajské finále OVOV – 9. 6. 2015 – Hranice na Moravě

Složení družstva:

Petr Piňos, Jakub Weinlich, Adam Hykel, Tomáš Svoboda, Tereza Ambrozová, Stella Holušová, Martina Sokelová, Adéla Štefková

 

Soutěž "Zlatý list"

dne 7. 5. 2015

Soutěž se konala v prostějovském biokoridoru Hloučela. Soutěžilo se ve třech kategoriích – 1. – 3. třída, 4. – 6. třída, 7. – 9. třída. V každé kategorii jsme měli jedno družstvo. Soutěž proběhla v klidné atmosféře a za příjemného počasí. Děti prošli trasu se spoustou úkolů, mnoho nového se i dozvěděli. Přesto, že jsme byli na soutěži poprvé a přesně nevěděli, co nás čeká, výsledky byly docela dobré.

Všem našim soutěžícím patří velké poděkování a pochvala, příští rok soutěž opět zkusíme.

KATEGORIE NEJMLADŠÍ ŽÁCI

1. ZŠ Dr. Horáka      216,5 b

2. ZŠ J. Železného    215 b

3.-4. ZŠ Kostelec na Hané      204 b

3.-4. Mladí ochránci přírody   204 b

5. ZŠ Čelechovice na Hané     195,5 b

6.-7. ZŠ Laškov        193 b

6.-7. ZŠ Ed. Valenty      193 b

8. ZŠ Otaslavice      191 b

9. ZŠ Bedihošť       175 b

 

KATEGORIE MLADŠÍ ŽÁCI

1. Gymnázium J. Wolkera     142,5 b

2. ZŠ Plumlov          135 b

3. Mladí ochránci přírody      129,5 b

4. ZŠ Ed. Valenty         127,5 b

5. Cyrilometoděj. gymnázium     127 b

6. ZŠ Dr. Horáka        124 b

7. ZŠ Otaslavice          122 b

8. ZŠ J. Železného        117,5 b

9. ZŠ Bedihošť         115,5 b

10. ZŠ Smržice         114,5 b

11. ZŠ Laškov          111 b

12. ZŠ Čelechovice na Hané      109,5 b

13. ZŠ Kostelec na Hané       109 b

14. ZŠ Lipová      41,5 b (soutěžila jen jedna hlídka)

 

KATEGORIE STARŠÍ ŽÁCI

1. Gymnázium J. Wolkera     150,5 b

2. Cyrilometodějské gymnázium     142,5 b

3. ZŠ Brodek u Konice      138,5 b

4. ZŠ Plumlov       123,5 b

5. Reálné gymnázium a ZŠ       115,5 b

6. Mladí ochránci přírody      113,5 b

7. ZŠ Čelechovice na Hané      112 b

8. ZŠ Dr. Horáka       106 b

9. ZŠ Ed. Valenty      101,5 b

10. ZŠ J. Železného       98,5 b

11. ZŠ Otaslavice        97,5 b

12. ZŠ Bedihošť         96,5 b

13. ZŠ Kostelec na Hané       92 b

14. ZŠ Kolárova       89,5 b

 

 

 

 

Výtvarná soutěž "Jaro je tady" okresní kolo

 

3. místo:   Adéla Doláková - 3. tř. ( keramika)

 

                     Lucie Vohrnová - 4. tř.( soubor)

                 Monika Urbanová

                 Vojtěch Kaláb

 

 

Okresní finále OVOV

dne 27. 4. 2015

Družstvo:

Ambrozová, Holušová, Sokolová, Sokelová, Lorenc V., Svoboda, Hykel, Weinlich

3. místo

Jednotlivci:

Langerová A., Langerová N., Kadlčík, Dofek, Selucký R., Golis, Hýbl, Drábek

Umístění  dle dosažených bodů:

Ambrozová – 1. místo

Sokelová      - 3. místo

Weinlich      - 1. Místo

Postup do krajského kola:

Ambrozová, Weinlich, Holušová

G R A T U L U J E M E !!!!!!!

 

 

Školní kolo recitační soutěže

dne 27. 4. 215

 

1.     kategorie: 1. a 2. třída – recitovalo 14 žáků

2.     kategorie: 3. a 4. třída – recitovalo  9 žáků

3.     kategorie: 5. a 6. třída – recitovalo  9 žáků

 

Vyhodnocení:

1.     kategorie:    1. místo – Michalcová Eliška (1. třída)

2. místo – Vlachová Jana (2. třída)

3. místo – Buriánková Eliška (2. třída)

 

 

2.     kategorie:    1. místo – Hloušková Kateřina (3. třída)

2. místo – Kašpárková Tereza (3. třída)

3. místo – Vytásková Aneta (3. třída)

 

3.     kategorie:    1. místo – Doležalová Hana (5. třída)

2. místo – Faltýnek Ivo (6. třída)

3. místo – Kadlčík Tomáš (5. třída)

 

Všem recitátorům děkujeme za účast, gratulujeme oceněným a těšíme se na příští recitační soutěž!!!

 

Vybíjená okrsek

dne 24. 4. 2015

2. místo

Složení družstva:

Dofek, Kadlčík, Čepko, Bridzik, Vojáčková, Kadlčíková, Doležalová, Vystavěl J., Vystavěl P., Tesař, Grulich, Sokol

 

 

Krajské kolo soutěže olympiáda v českém jazyce

 

dne 9. 4. 2015

 

Jakub Hlava 10. místo

Gratulujeme!

 

 

Okresní kolo soutěže Matematická olympiáda

 

dne 8. 4. 2015

 

4. místo - TEREZA DOFKOVÁ

Gratulujeme!

 

Sběr papíru březen 2015

 

1.místo - 683 kg

VESELÁ KAROLÍNA, 3. TŘÍDA

VESELÁ NATALIE, 3. TŘÍDA

 2. místo - 589 kg

MAŇÁK PATRIK, 7. TŘÍDA

3. místo - 236 kg

FALTÝNEK IVO, 6. TŘÍDA

4. místo - 177 kg

PÍREK TOMÁŠ, 5. TŘÍDA

5. místo - 176 kg

KAŠPÁRKOVÁ TEREZA, 3. TŘÍDA

 

 

1.místo

3. TŘÍDA

 2. místo

7. TŘÍDA

3. místo

6. TŘÍDA

 

Celkem se nasbíralo 7 272 kg papíru. Děkujeme všem, kteří se do sběru zapojili.

 

Halové atletické závody družstev – 31. 3. 2015

Výsledky

Starší žáci – 3. místo:

Hykel Adam, Lorenc Vojtěch, Piňos Petr ,Weinlich  Jakub, Svoboda Tomáš

Mladší žáci – 7. místo

Polanský Adam, Grulich Martin, Kaláb Vojtěch, Kadlčík Tomáš, Dofek David

Starší žákyně – 6. místo

Ambrozová Tereza, Holušová Stella, Sokolová Denisa, Sokelová Martina, Štefková Adéla

 

 

Školní kolo matematické soutěže Pythagoriáda

 pro žáky V. - VIII. třídy

 

dne 24. 3. 2015

 

 úspěšní řešitelé

ANNA BUREŠOVÁ

TEREZA DOFKOVÁ

LUCIE GRYDILOVÁ

DAN HLAHŮLEK

 TEREZA VYTÁSKOVÁ

 

Vyhodnocení pěvecké soutěže

 

dne 23. 3. 2015

 

Dne 23. 3. 2015 proběhla u nás ve škole pěvecká soutěž „Otaslavický skřivan.“

Děti si měly připravit jednu libovolnou píseň umělou nebo lidovou.

Přihlásilo se 21 zpěváčků z 1. –  3. třídy, kteří změřili své pěvecké dovednosti ve třech kategoriích. A jak dopadli?

I.  kategorie:  1. třída

1.     Isabel Vajdová

2.     Eliška Michalcová

3.     Barbora Ambrosová

 

II.  kategorie:  2. třída 

1.      Jana Vlachová

2.      Anna Mošová 

3.      Nela Sokolová

  

III.  kategorie:  3. třída

1.       Kateřina Hloušková

2.     neuděleno

3.     Adam Tesárek

Vítězům blahopřejeme!

 

Soutěž Matematický klokan okres Prostějov

 

statistika ze dne 20. 3. 2015

 

kategorie Klokánek řešilo 1 050 žáků

kategorie Benjamín řešilo  560 žáků

kategorie Kadet řešilo 473 žáků

 

naši žáci se umístili následovně:

 

3. místo Vít Podmanický - 9. třída - 73 bodů

12. místo Hana Hanousková - 6. třída - 87 bodů

 

Gratulujeme!

 

 

Školní kolo soutěže Matematický klokan

 

dne 20. 3. 2015

 

kategorie Klokánek řešilo 24 žáků

 

1.místo

LUCIE VOHRNOVÁ

  80 bodů

 2. místo

LUCIE JANSOVÁ

 78 bodů

3. místo

DAVID DOFEK

 75 bodů

 

kategorie Benjamín řešilo 22 žáků

 

1.místo

HANA HANOUSKOVÁ

 87 bodů

 2. místo

DENISA SOKOLOVÁ

 69 bodů

3. místo

PETR RUŠIL

 64 bodů

 

kategorie Kadet řešilo 24 žáků

 

1.místo

VÍT PODMANICKÝ

73 bodů

 2. místo

MARTIN JANSA

56 bodů

3. místo

TEREZA DOFKOVÁ

55 bodů

 

 

Krajské kolo soutěže Matematická olympiáda

  18. 3. 2015

 

celkem soutěžilo 30 žáků

 

10. - 14. místo - MARTIN JANSA - 18 bodů

 

 

  Volejbal– okresní finále

16. 3. 2015

Družstvo ve složení:
Tereza Dofková, Tereza Ambrozová, Denisa Sokolová, Stella Holušová, Lucie Grydilová, Tereza Vytásková, Radka Valentová -
sehrálo 5 zápasů. Třikrát se holkám podařilo uhrát remízu a dvakrát prohrály.

 

Okresní kolo soutěže Zeměpisná olympiáda

17. 2.  2015

4. místo -  JAKUB HLAVA

 

Gratulujeme!

 

Školní kolo soutěže Zeměpisná olympiáda

dne 6. 2. 2015

 

Soutěžilo 22 žáků.

Jakub Hlava postup do okresního kola soutěže.

 

 

Okresní kolo soutěže olympiáda v českém jazyce

dne 5. 2. 2015

Na základě výsledků školního kola byli vysláni dva žáci deváté třídy.

V okresním kole v Prostějově soutěžilo 42 žáků.

 

JAKUB HLAVA

1. místo

VÍT PODMANICKÝ

12.- 13.  místo

 

Jakub Hlava postup do krajského kola soutěže, které se uskuteční 9.4. 2015 v Olomouci.

Oběma soutěžícím moc gratulujeme!

 

Okresní kolo soutěže Matematická olympiáda

21. 1. 2015

 

5. místo - MARTIN JANSA

 

Postup do krajského kola soutěže, gratulujeme!

 

Školní kolo soutěže Matematická olympiáda

 

úspěšní řešitelé

 

9. TŘÍDA

MARTIN JANSA

 8. TŘÍDA

 TEREZA DOFKOVÁ

 TEREZA VYTÁSKOVÁ

6. TŘÍDA

HANA HANOUSKOVÁ

 ANETA LANGEROVÁ

NIKOLA LANGEROVÁ

ELIŠKA KAPLÁNKOVÁ

KAROLÍNA KAPLÁNKOVÁ

 

Martin Jansa - postup do okresního kola soutěže

 

 

Soutěž ve fotografování "Zima"

leden 2015

 

1.místo

TEREZA HOFMANOVÁ

ONDŘEJ DRMOLA

 2. místo

 TEREZA DOFKOVÁ

ALŽBĚTA KOMÁRKOVÁ

3. místo

VOJTĚCH KALÁB

 

 

 

Vánoční turnaj ve stolním tenisu

 10. 12. 2014

1. skupina

2. skupina

Radek Bridzik

1. místo

Martin Jansa

1. místo

Adam Hykel

2. místo

Petr Piňos

2. místo

Jan Vítek

3. místo

Martin Barnet

3. místo

Tomáš Svoboda

4. místo

Michal Horna

4. místo

Adam Sokol

5. místo

Ondřej Šoc

5. místo

David Hlobil

6. místo

Patrik Maňák

6. místo

Školní kolo soutěže olympiáda v českém jazyce

 

dne 1. -5. 12. 2014

 

1.místo

JAKUB HLAVA

 28 bodů

 2. místo

VÍT PODMANICKÝ

  22 bodů

3. místo

 ANNA BUREŠOVÁ

 19 bodů

Soutěžilo 13 žáků z 8. a 9. třídy

 Jakub Hlava a Vít Podmanický postupují do okresního kola soutěže.

Turnaj ve stolním tenisu – okresní finále MIX

2. 12. 2014

4. místo

Tereza Dofková, David Dofek

 

 

Soutěž v řešení sudoku - základní kolo

  21. 11. 2014

 na Střední škole stavební Horstav v Olomouci

4. místo

naši školu reprezentovali:

 Michal Horna, Patrik Maňák, Petr Piňos, Vít Podmanický a Tereza Vytásková.

 

Turnaj ve stolním tenisu – okresní finále hoši

11. 11. 2014

2. místo

Družstvo ve složení: Martin Jansa, Petr Lakomý, Martin Barnet, Michal Horna

 

 

Soutěž logická olympiáda - krajské kolo

  7. 11. 2014

 

kategorie B žáci 2. stupně ZŠ a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií

 

pořadí v kraji

jméno a příjmení

kvantil v kraji

 10. místo

JAKUB HLAVA

81,25

 

Soutěžilo 48 žáků.

Gratulujeme!

 

 

Výsledky "Top dýně 2014"

 

1. - 2.místo

FRANTIŠEK PYTLÍK

 1. - 2. místo

ADÉLKA DOLÁKOVÁ

3. místo

ADAM TESÁREK

 

Soutěžilo 30 žáků.

Gratulujeme!

 

 

 

Soutěž v řešení sudoku - školní kolo

  20. - 23. 10. 2014

 

soutěžili:

 

Jakub Hlava, Michal Horna, Martin Jansa, Jakub Novák, Vít Podmanický

Tereza Dofková, Tomáš Drábek, Tereza Vytásková

Patrik Maňák, Vojta Nováček,  Petr Piňos

David Hlobil, Eliška Kaplánková, Aneta Langerová, Nikola Langerová

 

 

 

Sběr papíru říjen 2014

 

1.místo - 373 kg

 HON TOMÁŠ, 6. TŘÍDA

 HONOVÁ KATEŘINA, 3. TŘÍDA

 2. místo - 323 kg

 VESELÁ KAROLÍNA, 3. TŘÍDA

VESELÁ NATALIE, 3. TŘÍDA

3. místo - 273 kg

MAŇÁK PATRIK, 7. TŘÍDA

4. místo - 235 kg

FALTÝNEK IVO, 6. TŘÍDA

5. místo - 233 kg

AMBROZOVÁ TEREZA, 7. TŘÍDA

 

 

1.místo

3. TŘÍDA

 2. místo

7. TŘÍDA

3. místo

2. TŘÍDA

 

Celkem se nasbíralo 9 900,5 kg papíru

 

 

Soutěž logická olympiáda - základní kolo

 říjen 2014

 

kategorie B žáci 2. stupně ZŠ a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií

 

 

umístění ve škole

umístění v Olomouckém kraji

jméno a příjmení

kvantil v kraji

1. místo

33. místo

JAKUB  HLAVA

96,74

2. místo

150. - 159. místo

RICHARD JANEČEK

84,38

3. místo

191. - 197. místo

VÍT PODMANICKÝ

80,37

4. místo

222. - 228. místo

MARTIN JANSA

77,21

5. místo

317. - 325. místo

TEREZA HOFMANOVÁ, JAKUB NOVÁK

67,45

 

Dále soutěžili:

 

Tereza Dofková, Tereza Vytásková

 Jáchym Selucký, Petr Piňos, Vojta Nováček, Ondřej Jurečka

David Hlobil, Aneta Langerová

 

V Olomouckém kraji 983 řešitelů.

Celkem 18 409 řešitelů

do krajského kola soutěže postupuje Jakub Hlava

 

Sběr šípků - říjen 2014

 

 

1.místo

RADEK BRIDZIK

 13,5 kg

 2. místo

PATRIK MAŇÁK

  13,0 kg

3. místo

 PETR LORENC

 12,6 kg

 

 

 

Přírodovědný klokan -  říjen 2014

 

 

1.místo

JAKUB HLAVA

 83 bodů

 2. místo

RICHARD JANEČEK

 78 bodů

3. místo

 MARTIN JANSA

77 bodů

 

Vyhodnocení výtvarné soutěže

k 100. výročí narození Josefa Františka

1. kategorie ( 1. – 3. tř.)

1. místo: A. Piňosová, 1.tř.

2. místo: J. Vlachová, 2. tř.

3. místo: M. Kupka, 2. tř.

 

2. kategorie ( 4. – 6. tř.)

1. místo : L. Krátká, L. Jansová, P. Vojáčková, V. Kadlčíková, A. Komárková, 5. tř.

2. místo: N. Langerová, 6. tř.

                 A. Nováková, K. Kaplánková, A. Štefková, 6. tř.

3. místo: J. Vítek, 6. tř.

                 K. Košťálková, 4. tř.

                 V. Kaláb, 4. tř.

 

3. kategorie (7. – 9. tř.)

1. místo : J. Kovačík, M. Horna, M. Godla, P. Lakomý, M. Jansa, 9. tř.

2. místo: V. Hornová, 8. tř.

3. místo: L. Pilárová, M. Slavíčková, T. Hofmanová,  9. tř.

Přespolní běh – 7. 10. 2014

Mladší žáci

Vítek Jan (5), Piňos Petr (8), Svoboda Tomáš (17), Hykel Adam (21), Lorenc Vojtěch (28) 3. místo

Mladší žákyně

Ambrozová Tereza (8),  Sokelová Martina (9), Sokolová Denisa (35), Holušová Stella (37), Langerová Aneta (40), Langerová Nikola (41) – 6. místo

Starší žáci

Selucký Radim (9), Golis Lukáš (11), Drábek Tomáš (23), Hejdušek Radim (27), Kaláb Lukáš (29),  Hýbl Jakub (30) 3. místo

Starší žákyně

Dofková Tereza (11), Valentová Radka (15), Slavíčková Michaela (37), Havlová Sára (38)

 

Volejbalová exhibice – „Hledáme nové talenty“ – 26. 9. 2014

 

Dofková Tereza, Ambrozová Tereza, Holušová Stella, Sokelová Martina, Sokolová Denisa, Vytásková Tereza, Slavíčková Michaela

 

Atletický čtyřboj – 23. 9. 2014

 

Svoboda Tomáš, Hykel Adam, Dofek David, Vítek Jan, Piňos Petr - 8. místo

 

Úspěchy našich žáků ve školním roce 2013/2014

Gratulujeme!!!

 

 

Atletický trojboj - 6.6.2014 - Základní škola Jana Železného Prostějov

Šárka Kaplánková, Adéla Doláková, Valerie Kadlčíková, Aneta Langerová, Adam Svoboda, Martin Grulich, Tomáš Kadlčík, Tomáš Svoboda 7. místo


Krajské kolo OVOV 10. 6. 2014 - Hranice na Moravě

Z okresního kola v Prostějově postoupili: Tomáš Svoboda, David Dofek, Adam Hykel, Jakub Weinlich a Tereza Dofková (pro nemoc se nezúčastnila).
Velkého úspěchu dosáhli Tomáš Svoboda a Jakub Weinlich, kteří vybojovali bronzovou medaili.
Gratulujeme a děkujeme všem za vzornou reprezentaci školy v krajském kole!!!!

 

 

6. 5. 2014 - okresní finále OVOV (odznak všestrannosti olympijských vítězů)

Družstvo ve složení: T. Abmrozová, S. Holušová, T. Dofková, R. Valentová, P. Piňos, J. Weinlich, R. Selucký a L. Kaláb obsadilo 6. místo.
Za jednotlivce soutěžili: A. Langerová, A. Štefková, T.Hon, D. Dofek, T. Svoboda, D. Polanský, A. Hykel.
Aneta Langerová a Tomáš Hon - 3. místo
Postup do krajského kola, které se bude konat 10. 6. 2014 v Hranicích, si vybojovali:
Tereza Dofková - 3. místo
Adam Hykel - 2. místo
David Dofek - 2. místo
Jakub Weinlich - 2. místo
Tomáš Svoboda - 1. místo

Všem účastníkům děkujeme za reprezentaci školy a blahopřejeme!!!!

Soutěž dvojic v řešení sudoku a logických úkolů

dne 29. 4. 2014

 

 

1.místo

DAN HLAHŮLEK, MICHAL HORNA

52 bodů

 2. místo

ANIČKA BUREŠOVÁ. MÍŠA BARTOŠKOVÁ, TEREZA HYKELOVÁ

 40 bodů

3. místo

JAKUB HLAVA, VÍT PODMANICKÝ, MARTIN JANSA, PETR LAKOMÝ

39 bodů

dále soutěžili:

S. Holušová, M. Sokelová,

 J. Urban, J. Weinlich

 

 

Krajské kolo soutěže MS Office Arena 2014

dne 15. 4. 2014 v Přerově

 

1. místo

JAKUB HLAVA

94 bodů

 8. místo

VÍT PODMANICKÝ

70 bodů

 

do celostátního kola v Praze

 postupuje Jakub Hlava

 

Oběma soutěžícím patří poděkování za vzornou reprezentaci školy.

 

 

10. dubna 2014 – turnaj ve stolním tenisu

Počet hráčů: 18

Místo konání:  Sokolovna Otaslavice

Hráči byli rozděleni do tří skupin:

  

1.skupina – pořadí:

1. Patrik Maňák

2. Adam Hykel

3. Petr Rušil

4.-6. Vojtěch Nováček, Aneta Langerová, Nikola Langerová

2.skupina – pořadí:

1. David Dofek

2. Petr Piňos

3. Tereza Dofková

4.-6. Kateřina Rušilová, Ondřej Šoc, Tomáš Drábek

3.skupina – pořadí:

1. Martin Jansa

2. Petr Lakomý

3. Martin Barnet

4.-6. Michal Horna, Jiří Buriánek, Jakub Urban

 

Pořadatelka turnaje Vlaďka Špačková děkuje Sdružení rodičů za ceny věnované  do turnaje:   Rakety na stolní tenis a sady míčků!!!

 

Okresní kolo soutěže Matematická olympiáda

dne 9. 4. 2014 v Prostějově

naši žáci se umístili

 

9. místo

7. třída

TEREZA DOFKOVÁ

9 bodů - úspěšný řešitel

13. místo

7. třída

TEREZA VYTÁSKOVÁ

6 bodů

4. místo

8. třída

MARTIN JANSA

 5 bodů

 

V soutěži bylo možné získat 18 bodů, úspěšný řešitel 50% úspěšnost tj. minimálně 9 bodů.

 

 

1. dubna 2014 – turnaj ve volejbalu

Místo konání: ZŠ Palackého

Družstvo:

Michaela Kadlčíková, Eva Kabilková, Tereza Dofková,

 Kateřina Rušilová,Tereza Vytásková, Michaela Slavíčková,

Lucie Grydilová, Denisa Sokolová, Tereza Ambrozová,

Stella Holušová, Martina Sokelová

 

V těžké konkurenci prostějovských škol patří velká pochvala všem dívkám, které držely krok s Gymnáziem Jiřího Wolkera, Reálným gymnáziem i ZŠ Valenty!

 

 

 

Soutěž Matematický klokan - okres Prostějov

kategorie Kadet řešilo 469 žáků

 

naši žáci se umístili následovně

 

1.místo

TOMÁŠ HLOUŠEK

93 bodů

 8. místo

MARTIN JANSA

80 bodů

13. místo

VÍT PODMANICKÝ

73 bodů

Gratulujeme soutěžícím.

 

Soutěž v tvorbě šperků a oděvních doplňků

 

1. kategorie (1. - 3. třída)

 

1.místo

ADÉLA DOLÁKOVÁ

 2 třída

 2. místo

NELA SOKOLOVÁ

 1 třída

3. místo

TEREZA KAŠPÁRKOVÁ

2 třída

 

2. kategorie (4. - 6. třída)

 

1.místo

DENISA SOKOLOVÁ

 6. třída

 2. místo

LUCIE KRÁTKÁ

4. třída

3. místo

 LUCIE JANSOVÁ

 4. třída

 

2. kategorie (6. - 9. třída)

bez účasti

 

Gratulujeme soutěžícím.

Fotogalerie zde

 

Školní kolo soutěže Matematický klokan

dne 21. 3. 2014

 

kategorie Klokánek řešilo  žáků

 

1.místo

DAVID DOFEK

 105 bodů

 2. místo

PAVLA VOJÁČKOVÁ

 83 bodů

3. místo

LUCIE JANSOVÁ

70 bodů

 

kategorie Benjamín řešilo 18 žáků

 

1.místo

TEREZA VYTÁSKOVÁ

 72 bodů

 2. místo

TEREZA DOFKOVÁ

69 bodů

3. místo

ANNA BUREŠOVÁ, LUCIE GRYDILOVÁ

 63 bodů

 

kategorie Kadet řešilo 20 žáků

 

1.místo

TOMÁŠ HLOUŠEK

93 bodů

 2. místo

MARTIN JANSA

80 bodů

3. místo

VÍT PODMANICKÝ

73 bodů

 

 

 

Finále soutěže v tvorbě prezentací v Prostějově

téma:

120. výročí založení Obchodní akademie v Prostějově

100. výročí nové radnice v Prostějově

 

dne 19. 3. 2014

 

1.místo

ANNA BUREŠOVÁ, TEREZA DOFKOVÁ

4.místo

ZUZANA HÁLOVÁ, PAVLA MAJEROVÁ, ESTER VÍTKOVÁ

 

školního kola soutěže se dále zúčastnili:

TOMÁŠ HLOUŠEK

TOMÁŠ NOVÁČEK

PETR PIŠTĚK

KATEŘINA SOKELOVÁ

Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci naší školy.

 

 

 

Přehazovaná hoši - okrskové kolo

 dne 18. 3. 2014

  3. místo

za naši školu soutěžili:

Dofek, Svoboda, Hykel, Texl, Vysloužil, Lorenc, Hon

 

 

Turnaj v přehazované MIX - ZŠ Palackého
5. místo
 


Turnaj ve vybíjené - účast v okrskovém kole

2. místo

 

 

 

Školní kolo soutěže Matematická olympiáda

 

úspěšní řešitelé

 

8. TŘÍDA

MARTIN JANSA

 7. TŘÍDA

 TEREZA DOFKOVÁ

7. TŘÍDA

TEREZA VYTÁSKOVÁ


 

 

Školní kolo soutěže MS Office Arena - únor 2014

 úspěšní řešitelé

 

JAKUB HLAVA

8. třída

VÍT PODMANICKÝ

8. třída

 

 

 

Okresní kolo soutěže olympiáda v Českém jazyce

dne 7. 2. 2014

 

22.místo

TOMÁŠ HLOUŠEK

9. třída

 

 

 

Školní kolo matematické soutěže Pythagoriáda

 pro žáky V. - VIII. třídy

dne 27. 1. 2013

nebyl žádný úspěšný řešitel této soutěže

 

 

 

Soutěž logická olympiáda - krajské kolo

dne 8. 11. 2013

 

kategorie B žáci 2. stupně ZŠ a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií

 

pořadí v kraji

jméno a příjmení

kvantil v kraji

 11. místo

JAKUB HLAVA

78,26

 

Soutěžilo 46 žáků.

Gratulujeme!

 

Výsledky "Top dýně 2013"

 

1.místo

ELIŠKA KAPLÁNKOVÁ

 2. místo

ANDREA A TEREZA VYTÁSKOVY

3. místo

NATÁLIE A KAROLÍNA VESELÉ

 

Soutěžilo 33 žáků.

Gratulujeme!

 

 

Sběr papíru říjen 2013

 

1.místo - 1325 kg

PETR PIŃOS, 6. TŘÍDA

 2. místo - 800 kg

 PETR PIŠTĚK, 9. TŘÍDA

3. místo - 434 kg

JAKUB KOVAČÍK, 8. TŘÍDA

 

 

1.místo

6. TŘÍDA

 2. místo

2. TŘÍDA

3. místo

9. TŘÍDA

 

 

Soutěž logická olympiáda - základní kolo

 říjen 2013

 

kategorie B žáci 2. stupně ZŠ a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií

 

 

umístění ve škole

umístění v Olomouckém kraji

jméno a příjmení

kvantil v kraji

1. místo

33. - 50. místo

JAKUB  HLAVA

95,28

2. místo

60. - 64. místo

MARTIN JANSA

92,89

3. místo

65. - 67. místo

VÍT PODMANICKÝ

92,42

4. místo

181. - 186. místo

TOMÁŠ HLOUŠEK

78,73

5. místo

200. - 213. místo

VOJTA NOVÁČEK

76,05

dále soutěžili:

Tereza Dofková,  Matěj Štěpánek, Petr Rušil,

Tereza Vytásková, Dan Hlahůlek, Jáchym Selucký,

Michal Bridzik, Andrea Dostálová, Petr Piňos

 

v Olomouckém kraji: 858 řešitelů

 v ČR: 15 514 řešitelů

do krajského kola soutěže postupuje Jakub Hlava

 

 

 

Dne 27. 9. 2013 byla naše škola pozvaná na exhibiční volejbalový turnaj s názvem

"HLEDÁME NOVÉ TALENTY"

 Konal se na základní škole Palackého v Prostějově.

Dívky zde měly možnost se setkat s volejbalistkami VK Agel Prostějov.

Dvě z našeho týmu Míša Kadlčíková a Eva Kabilková si mohly zahrát spolu s volejbalistkami exhibiční utkání.

Poté následovala autogramiáda.

Dále družstvo dívek ve složení:

Michaela Kadlčíková

Eva Kabilková

Tereza Dofková

Michaela Slavíčková

Vendula Hornová

Lucie Pilárová

Tereza Vytásková

sehrály tři přátelská utkání s ostatními školami.

 

 

Úspěchy našich žáků ve školním roce 2012/2013

Gratulujeme!!!

Soutěž ve fotografování "Jarní příroda a výlety"

červen 2013

 

1.místo

KATKA RUŠILOVÁ

EVA KABILKOVÁ

 2. místo

 HELENA SOSÍKOVÁ

ANNA BUREŠOVÁ

3. místo

EVA KABILKOVÁ

HELENA SOSÍKOVÁ

 

Atletický trojboj

17. května, ZŠ Jana Železného

Monika Urbanová, Martin Grulich – 2. třída

Valerie Kadlčíková, David Dofek – 3. třída

Aneta Langerová, Tomáš Svoboda – 4. třída

Tereza Ambrozová, Petr Piňos – 5. třída

 

 

Okresní kolo soutěže Pythagoriáda

 dne 15. 5. 2013

 

TEREZA DOFKOVÁ

6. třída

TOMÁŠ HLOUŠEK

8. třída

 

 

Soutěž dvojic v řešení sudoku a logických úkolů

dne 13. 5. 2013

 

 

1.místo

RADKA VALENTOVÁ, LUCKA GRYDILOVÁ

32 bodů

 2. místo

MIRKA SOSÍKOVÁ, ANIČKA ŠIMKOVÁ

30,5 bodů

3. místo

TEREZA DOFKOVÁ, VENDULA HORNOVÁ

29 bodů

dále soutěžili:

A. Burešová, T. Vytásková, T. Hykelová,

E. Kabilková, M. Kadlčíková, T. Nováček, H. Sosíková

 

 

Soutěž ve vyhledávání informací "Najdi, co hledáš"

od 18. 3. do 6. 5. 2013

 

okres Prostějov

ČR

soutěžící

úspěšnost

1. místo

92. místo

žáci 8. třídy

95 %

2. místo

 95. místo

žáci 7. třídy

95 %

3. místo

 

žáci 6. třídy

83 %

 

Do soutěže se zapojilo 1 645 soutěžních týmů z ČR.

 

 

Krajské kolo soutěže MS Office Arena 2013

dne 23. 4. 2013 v Přerově

 

1. místo

HELENA SOSÍKOVÁ

9. třída

 2. místo

JAKUB HLAVA

7. třída

 

do celostátního kola v Praze

 postupuje Helena Sosíková

 

Oběma soutěžícím patří poděkování za vzornou reprezentaci školy.

 

 

Okresní kolo soutěže Matematická olympiáda

dne 17. 4. 2013

 

 

TEREZA DOFKOVÁ

6. třída

MARTIN JANSA

7. třída

 

 

Školní kolo soutěže "Matematický klokan"

dne 22. 3. 2013

kategorie Klokánek řešilo 25 žáků

 

1.místo

DENISA SOKOLOVÁ

79 bodů

 2. místo

PETR RUŠIL, JAKUB URBAN

69 bodů

3. místo

DAVID HLOBIL, JAROSLAV VYSLOUŽIL

66 bodů

 

kategorie Benjamín řešilo 30 žáků

 

1.místo

JAKUB HLAVA

95 bodů

 2. místo

TEREZA DOFKOVÁ

88 bodů

3. místo

VÍT PODMANICKÝ

83 bodů

 

kategorie Kadet řešilo 25 žáků

 

1.místo

TOMÁŠ HLOUŠEK

60 bodů

 2. místo

MICHAELA ŠPAČKOVÁ

46 bodů

3. místo

HELENA SOSÍKOVÁ

45 bodů

 

Soutěž v tvorbě šperků a oděvních doplňků

 1. kategorie (1. - 3. třída)

1.místo: Lucie Jansová (3. tř.)

2. místo: Pavlína Vojáčková (3. tř.)

3. místo: Adéla Doláková (1. tř.)

 

2. kategorie (4. - 6. třída)

1. místo: Denisa Sokolová (5. tř.)

2. místo: Vendula Hornová (6. tř.)

3. místo: Karolína Kaplánková (4. tř.)

3. kategorie (7. - 9. třída)

 bez účasti

Fotografie všech soutěžních výrobků najdete na stránkách školy.

 

Školní kolo soutěže MS Office Arena 2013

 

úspěšní řešitelé

 

 

JAKUB HLAVA

7. třída

 

 TOMÁŠ HLOUŠEK

8. třída

 

HELENA SOSÍKOVÁ

9. třída

 

Školní kolo soutěže Matematická olympiáda

 úspěšní řešitelé

 

TEREZA DOFKOVÁ

6. třída

MARTIN JANSA

7. třída

 

Školní kolo matematické soutěže Pythagoriáda

 

dne 29. 1. 2013

 

úspěšní řešitelé

 

15 bodů

TEREZA DOFKOVÁ

6. třída

14. bodů

ANNA BUREŠOVÁ

6. třída

11. bodů

 TOMÁŠ HLOUŠEK

8. třída

9. bodů

TEREZA VYTÁSKOVÁ

6. třída

 

Školní kolo soutěže "Dobrodružství s počítačem"

 29. 11. 2012

 soutěžili žáci IV. a V. třídy

Úkoly:

1) vytvořit ilustraci v programu Malování 

k pohádce A. Mikulky „O mořské mateřské škole“

              2) vytvořit reklamu v programu Word na zdravý vitamínový nápoj

               3) vyhledat informace na internetu

10 největších měst v ČR podle počtu obyvatel

zjistit, kdo byl Steve Jobs

               4) nahrát co nejvíce bodů v logické počítačové hře „Trrrt“

 

1.místo

Družstvo NIKERSONI  O. Jurečka, V. Nováček, J. Weilich

18 bodů

 2. místo

Družstvo NIKE S. Holušová, T. Ambrozová,M. Sokelová, D. Sokolová

14 bodů

3. místo

Družstvo Temná ruka P. Maňák, P. Lorenc, D. Polanský, J. Vysloužil

13 bodů

 Gratulujeme!

Dále soutěžili:

 

BOBŘI:  J. Urban, P. Rušil, P. Piňos

MYŠÁCI: E. Grulichová, A. Dostálová, A. Štefková

KLOKANI: T. Rieger, N. Langerová, A. Hykel, D. Bureš, I. Faltýnek

SKEJŤÁCI: T. Hon, A. Langerová, T. Svoboda, T. Mézl

 

Fotogalerie zde

 

Regionální kolo soutěže "Znáš svůj kraj"

 29. 11. 2012

 

soutěžili žáci 2. stupně základních škol

Brodek u Prostějova, Klenovice, Němčice nad Hanou, Nezamyslice, Otaslavice

 

žáci naší školy

Anička Burešová, Vít Podmanický, Tom Hloušek, Helča Sosíková, Mirka Sosíková

se umístili 1. místě

 

Gratulujeme!

 

1.místo

OTASLAVICE

18 bodů

 2. místo

KLENOVICE

14 bodů

3. místo

NEZAMYSLICE

13 bodů

 

Fotogalerie zde

 

Průběh regionálního kola soutěže:

Vědomostní část měla formu televizní soutěže „Riskuj“.

Otázky se týkaly těchto oblastí - zeměpisné, přírodovědné, sportovní, kulturní a historické.

Prověrkou tělesné zdatnosti byl minigolf, dostat míček do jedné z jamek nebylo vůbec snadné.

Týmovou spolupráci a kreativitu prověřila část tvořivá – úkolem bylo z kartonu a papíru vytvořit jeskyni s pěti krápníky.

Dalším úkolem bylo poznat z hrané scénky osobnost - katolického duchovního ze 17. století Kryštofa Aloise Lautnera. 

A v poslední folklórní části soutěžící odhadovali z textu význam slov v hanáckém nářečí.

Kromě diplomu a pěkných věcných cen, získali naši soutěžící poukázku na „zážitkový den“ do Olomouce.

 

Školní kolo soutěže "Znáš svůj kraj"

23. 11. 2012

 

1.místo

A. BUREŠOVÁ, V. PODMANICKÝ, T. HLOUŠEK

H. SOSÍKOVÁ, M. SOSÍKOVÁ

38 bodů

 2. místo

T. DOFKOVÁ, M. JANSA, E. KABILKOVÁ,

M. KADLČÍKOVÁ, J. TOMKOVÁ

35 bodů

3. místo

R. VALENTOVÁ,  L. GRYDILOVÁ, J. BURIÁNEK,

D. ŘEHULKOVÁ, V. LUDKEOVÁ

29 bodů

 

Fotogalerie zde

Video zde

 

 

Školní kolo olympiády v českém jazyce

 

1.místo

MÍŠA ŠPAČKOVÁ

16 bodů

 2. místo

ESTER VÍTKOVÁ

15 bodů

3. místo

JIRKA BURIÁNEK

14 bodů

 

 

Soutěž ve fotografování "Barvy podzimu"

říjen 2012

 

1.místo

MICHAL RUŠIL

 2. místo

 HELENA SOSÍKOVÁ

3. místo

DANIELA ŘEHULKOVÁ

 

dále soutěžili:

Anna Burešová, Jiří Buriánek, Jakub Hlava, Eva Kabilková,

Michaela Kadlčíková, Tomáš Nováček, Mirka Sosíková

 

Soutěž logická olympiáda - základní kolo

 říjen 2012

 

kategorie B žáci 2. stupně ZŠ

 

umístění ve škole

umístění v Olomouckém kraji

jméno a příjmení

kvantil v kraji

1. místo

65. - 69. místo

TOMÁŠ HLOUŠEK

91,70

2. místo

232. - 247. místo

TEREZA VYTÁSKOVÁ

70,00

Olomoucký kraj 795 soutěžících žáků

 

 

27. září  2012  se naše škola účastnila exhibice a turnaje na ZŠ  a  MŠ  PROSTĚJOV, PALACKÉHO: 

HLEDÁME   NÁSTUPKYNĚ   TÝMU  

VK  PROSTĚJOV 

úspěšného    účastníka    Champions   league

 Program: 

I. 9:00/ 9:30  hod   autogramiáda  volejbalistek  VK  PROSTĚJOV

II. 9:30 /10:30 hod  exhibiční  zápas VK  PROSTĚJOV: NADĚJE ZŠ

III. 10:30 /12:30 hod  vylosovaná  přátelské  utkání  (zkrácené  sety)

Pro  všechny   zúčastněné   dívky   připravil   sponzor  TKplus   sladkou  pozornost, 

 každá  škola  obdržela   sportovní  dar 

 hráčky  nominované  do  týmu  NADĚJE ZŠ

 Michaela Špačková a Michaela Kadlčíková  tričko s  logem  partnera  akce!

Úspěchy našich žáků ve školním roce 2011/2012

Gratulujeme!!!

Soutěž ve fotografování "Jarní příroda"

květen 2012

 

1. místo

VOJTĚCH KALÁB

3. místo

FILIP ZNOJIL

 

 

1.místo

EVA KABILKOVÁ

 2. místo

 HELENA SOSÍKOVÁ MIRKA SOSÍKOVÁ

3. místo

KAROLÍNA BASLÍKOVÁ

dále soutěžili:

Martin Jansa, Tomáš Nováček, Milča Mikušová, Klárka Ošlejšková, Petra Gregorová

 

Soutěž dvojic v řešení sudoku a logických úkolů

dne 5. 6. 2012

 

1.místo

EVA KABILKOVÁ, MÍŠA KADLČÍKOVÁ

37 bodů

dále soutěžili:

Z. Hálová, K. Sokelová, E. Vítková, T. Nováček,

M. Rušil, H. Sosíková, J. Tomková

 

OVOV – odznak všestrannosti olympijských vítězů

ZŠ Melantrichova 30.5.2012

1.     MÍSTO 

Složení družstva:

E. Kabilková, M. Kadlčíková, Z. Hálová, K. Rušilová, T. Hloušek, T. Nováček, J. Buriánek, P. Pištěk

 

Závody sokolské všestrannosti – atletika

ZŠ a RG města Prostějova 12.5.2012 

Žáci I. :                                                                 Žáci II.

T. Svoboda – 1.místo                                            P. Lorenc – 4. místo

D. Dofek     - 2. místo                                            J. Urban  - 5. místo

 D. Polanský – 3. místo                                           T. Drábek – 8. místo

A. Polanský – 12. místo                                         P. Rušil   - 9. místo

 P. Čepko  - 15. místo                                           T. Hon   - 10. místo

                                                                                V. Lorenc – 12. místo

 

 

Žáci III.                                              Žákyně III.                              Žákyně IV.

T. Hloušek – 3. místo                          E. Kabilková – 1. místo            J. Tomková – 2. místo

         M. Kadlčíková – 3. místo  

     K. Rušilová – 5. místo

 

Volejbalový turnaj "O volejbalový míč"

dne 26. 4. 2012 v Prostějově

1. místo

 Složení družstva:

K. Baslíková, M. Mikušová, M. Drábková, M. Špačková, J. Tomková,

A. Daněčková, E. Kabilková, M. Kadlčíková, M. Petrová, H. Sosíková, P. Gregorová

 

Vybíjená – Preventan Cup - okresní finále

 dne 17. 4. 2012 v Prostějově

4. místo

 Složení družstva:

P. Gerneš, T. Dofková, T. Drábek, L. Grydilová, D. Hlahůlek, O. Šoc,

 P. Maňák, P. Piňos, J. Urban, J. Weinlich, A. Hykel, S. Holušová

 

Krajské kolo soutěže MS Office Arena 2012

dne 10. 4. 2012 v Přerově

 

1. místo

JAKUB HLAVA

32 bodů

3. místo

TOMÁŠ HLOUŠEK

19 bodů

 

do celostátního kola v Praze postupuje

Jakub Hlava

Oběma soutěžícím patří poděkování za vzornou reprezentaci školy.

 

Celostátní soutěž

 "Video pohlednice z mého města"

 
Úkolem soutěžících bylo natočit v angličtině krátkou video pohlednici, ve které představí místo, ve kterém žijí.
V kategorii skupin žáků 4. a 5. tříd základních škol jsme měli dva zástupce z celkových devíti zúčastněných:

Vojtěch Nováček a Petr Piňos ze 4. třídy

představili Vranovice - Kelčice a obsadili krásné 4. místo.

Tereza Ambrozová ze 4. třídy společně s Terezou Dofkovou, Vendulou Hornovou a Terezou Hykelovou z 5. třídy

 představily Otaslavice a obsadily 8. místo.

 

V kategorii jednotlivců z věkové kategorie 6. a 7. tříd základních škol a odpovídajících ročníků víceletých středních škol

se jako jediný z celé republiky zúčastnil Martin Jansa, který představil svou vesnici Otaslavice.

 

Gratulujeme!

 

 

Školní kolo soutěže MS Office Arena 2012

únor

do krajského kola postupují

 

 

JAKUB HLAVA

TOMÁŠ HLOUŠEK

 

 

 

Vyhodnocení soutěže

v tvorbě šperků a oděvních doplňků

 

1. kategorie: 1. – 3. třída

čestné uznání – Eliška Kaplánková

 

2. kategorie: 4. – 6. třída

1. místo – Denisa Sokolová

2. místo – Vendula Hornová

3. místo – Petr Rušil

 

Turnaj „Prentan Cup“ (vybíjená – okrsek)

dne 20.3.2012

 

Složení družstva:

Martin Barnet, Petr Gerneš, Tereza Dofková, Tomáš Drábek, Dan Hlahůlek,

Petr Piňos,  Ondřej Šoc, Jakub Hýbl, Patrik Maňák, Jakub Urban

 ( náhradníci: Lucie Grydilová, Martin Jánský, Stella Holušová)

 

1. místo

Postup do okresního finále!!!

 

 

Okresní kolo soutěže Matematická olympiáda

dne 25. 1. 2012

 

6. místo

TEREZA DOFKOVÁ

 

 

 

Okresní kolo soutěže Pythagoriáda

dne 18. 1. 2012

 

5. místo

MARTIN JANSA

11 bodů

 

 

Přehazovaná MIX

dne 10. 1. 2012

 

Složení družstva:

Petr Gerneš, Tereza Dofková, Tomáš Drábek, Lucie Grydilová, Petr Piňos,

Radka Valentová, Vendula Hornová, Martin Barnet, Martina Sokelová, Daniel Hlahůlek.

1. místo

Vyhráli jsme volejbalový míč, trika pro všechny hráče a diplom.

Toto vítězství nás těší o to více, že jsme uspěli v konkurenci prostějovských škol, kde možnost výběru hráčů je daleko větší než u nás.

Již po několikáté jsme ukázali, že i na malé škole jde s dětmi pracovat tak, aby uspěly mezi ostatními.

Všem dětem patří poděkování za vzornou reprezentaci školy.

 

Soutěž dvojic v řešení sudoku a logických úkolů

dne 13. 12. 2011

 

1.místo

EVA KABILKOVÁ, MÍŠA KADLČÍKOVÁ

18,5 bodů

 2. místo

JIRKA BURIÁNEK, TOMÁŠ HLOUŠEK

18,25 bodů

3. místo

DANIELA ŘEHULKOVÁ, MIRKA SOSÍKOVÁ

12 bodů

Dále soutěžili:

Martin Jansa, Zuzka Hálová, Tomáš Nováček, Michal Rušil, Jana Tomková, Helča Sosíková,

Všem soutěžícím gratulujeme.

 

Soutěž ve fotografování "Barvy podzimu"

listopad 2011

 

1.místo

JANA TOMKOVÁ

 2. místo

 TOMÁŠ NOVÁČEK

3. místo

MARTIN JANSA

Dále soutěžili:

Jirka Buriánek, Eva Kabilková, Anna Burešová

 

 

Školní kolo soutěže Pythagoriáda

dne 2. 12. 2011

úspěšní řešitelé

1. místo

JAKUB HLAVA

12 bodů

2. místo

MARTIN JANSA

9 bodů

 

 

Soutěž "Dobrodružství s počítačem"

dne 15. 11. 2011

soutěžilo 26 čtyřčlenných družstev žáků čtvrtých a pátých tříd základních škol

 

úkoly:

obrázek k pohádce v programu Malování

reklama na dané téma

vyhledání informací

počítačová hra

 

 11. MÍSTO

soutěžili:

 

Anna Burešová, Tereza Dofková,  Petr Gerneš, Vendula Hornová

 

 

Soutěž logická olympiáda - základní kolo

 říjen 2011

 

kategorie A žáci 1. stupně ZŠ

 

umístění ve škole

umístění v Olomouckém kraji

jméno a příjmení

kvantil v kraji

1.místo

116. - 126. místo

TEREZA VYTÁSKOVÁ

79,63

2. - 3.místo

129. - 138. místo

TEREZA DOFKOVÁ

77,50

2. - 3. místo

129. - 138. místo

 ANDREA DOSTÁLOVÁ

77,50

do soutěže v kategorii A se zapojilo 7690 řešitelů v ČR, z toho v Olomouckém kraji 589 .řešitelů

kategorie B žáci 2. stupně ZŠ

 

umístění ve škole

umístění v Olomouckém kraji

jméno a příjmení

kvantil v kraji

1.místo

74. - 77.. místo

TOMÁŠ HLOUŠEK

91,52

 2. místo

177. - 193. místo

MICHAELA ŠPAČKOVÁ

79,07

3. místo

207. - 218. místo

 JAKUB HLAVA

75,94

do soutěže v kategorii B se zapojilo 10548 řešitelů v ČR, z toho v Olomouckém kraji 879 .řešitelů

 

Přespolní běh – okresní finále  12.10.2011

 

Otaslavice dívky - 6. místo

Umístění jednotlivců:

Drekslerová (18.)

Baslíková (20.)

Tomková (25.)

Řehulková (28.)

Mikušová (29.)

Špačková (33.)

Úspěchy našich žáků ve školním roce 2010/2011

Gratulujeme!!!

ODZNAK VŠESTRANNOSTI OLYMPIJSKÝCH VÍTĚZŮ

 

DNE 9.6.2011 – ZŠ MELANTRICHOVA

 

Družstvo ve složení:

Jana Tomková, Michaela Špačková, Eva Kabilková, Nikol Khestlová,

Adam Novotný, Jan Veselý, Filip Pavlů, Tomáš Hloušek

 

Získalo

2.MÍSTO V OKRESNÍM FINÁLE

3. MÍSTO V KRAJSKÉM FINÁLE

 

 

 

MINIVOLEJBAL – REPUBLIKOVÉ FINÁLE

 

DNE 10.6.2011 – BRNO LUŽÁNKY

 

Družstvo ve složení:

Karolína Baslíková, Jan Veselý, Michaela Špačková, Petr Lakomý a Petr Pištěk

 

Získalo po vítězství v okresním i krajském finále 5. MÍSTO !!!!!!!!

 

 

Soutěž dvojic v řešení matematických a logických úkolů

6. 6. 2011

 

1.místo

DAVID HYNEK , JANA VÉMOLOVÁ

46 bodů

 2. místo

BARČA BUREŠOVÁ, JAKUB MAJER

45 bodů

3. místo

ŠTĚPÁN PLACHÝ, DAVID GRYDIL

44 bodů

Dále soutěžili:

Jan Doležal, Jana Tomková, Mirka Sosíková, Ester Vítková, Zuzka Hálová, Tomáš Hloušek

Všem soutěžícím gratulujeme.

 

Vyhodnocení soutěže

v tvorbě šperků a oděvních doplňků

 

1. kategorie: 1. – 3. třída

1. místo – Denisa SOKOLOVÁ (3. tř.)

2. místo – Jakub URBAN (3. tř.)

3. – 4. místo – Petr LORENC (3. tř.)

3. – 4. místo – Vojta LORENC (2. tř.)

 

2. kategorie: 4. – 6. třída

1. místo – Zuzana HÁLOVÁ (6. tř.)

2. místo – Eva KABILKOVÁ (6. tř.)

3. místo – Zuzana HADROVÁ (5. tř.)

 

3. kategorie: 7. – 9. třída

čestné uznání – Aneta DOSTÁLOVÁ(7. tř.)

Závody sokolské všestrannosti – atletika

dne 14.5.2011

Zúčastnilo se 14 žáků naší školy

1.místo a zlatá medaile – Adam Novotný

2.    místo  - Adam Hykel

3.    místo – Tomáš Hloušek , Petr Rušil

Umístění ostatních závodníků:

Tomáš Svoboda – 4. místo

Anna Šimková – 6 místo

Markéta Rušilová, Jakub Weinlich – 7. místo

Petr Piňos – 8. místo

Stella Holušová, Daniel Polanský – 11 .místo

Tomáš Mézl, Jakub Urban – 12. místo

 

Za zmínku stojí i 1. místo budoucího žáka naší školy Adama Polanského.

Gratulujeme všem a děkujeme za reprezentaci školy!

 

Volejbal – okresní finále

dne 20. 4. 2011

1.MÍSTO a postup do krajského kola získalo družstvo ve složení:

Jakub Majer, Michal Piňos, Dominik Drmola, Martin Slavíček, Jan Veselý, Petr Lakomý, Jan Fréhar, Filip Pavlů

celostátní soutěž

"Video pohlednice z mého města"

 

žáci 4. třídy

Filip Bureš, Tereza Dofková, Jakub Hýbl a Vendula Hornová

Za úkol měli natočit v angličtině krátkou video pohlednici, ve které představí místo, ve kterém žijí.
Z 18 skupin v kategorii 4. a 5. tříd obsadili krásné 15. místo.
Gratulujeme!

 

 

Okresní kolo soutěže Pythagoriáda

dne 24. 3. 2011

 

1. místo

TOMÁŠ HLOUŠEK

9 bodů

2. místo

ŠTĚPÁN PLACHÝ

12 bodů

 

 

Okresní kolo soutěže olympiáda v českém jazyce

dne 22. 3. 2011

 

7. místo

BARBORA BUREŠOVÁ

 bodů

 

soutěžilo 39 žáků devátých tříd základních škol

 

Závody sokolské všestrannosti – Šplh

1.MÍSTO získali: Vojtěch Lorenc a Jana Tomková

3.MÍSTO: Jakub Weinlich

Dále se zúčastnili Petr Piňos a Petr Lorenc

Přehazovaná – okrskové kolo

8. 3. 2011

1.MÍSTO  a postup do okresního finále získalo družstvo ve složení:

 Adam Novotný, Petr Lakomý, Michal Horna, Petr Gerneš, Tomáš Drábek, Petr Piňos, Martin Barnet a Ondřej Šoc

 

Župní přebor v soutěži všestrannosti plavání

dne 8. 3. 2011

Zúčastnilo se 15 žáků školy

1.MÍSTO a zlatou medaili získali:

Petr Rušil

Denisa Sokolová

Petr Lakomý

Michaela Špačková

 

2.MÍSTO

Adam Novotný

Daniel Polanský

Eva Kabilková

Jana Tomková

Dominik Drmola

 

Dále se zúčastnili:

Stella Holušová, Petr Piňos, Jakub Hýbl, Petr Lorenc, Michal Rušil, Radim Pospíšil

 

 

Okresní kolo soutěže dějepisná olympiáda

dne 2. 2. 2011

 

11. místo

MICHAEL PIŇOS

51 bodů

32. místo

BARBORA BUREŠOVÁ

32 bodů

 

soutěžilo 36 žáků devátých tříd základních škol

 

Školní kolo soutěže Pythagoriáda

31. 1. 2011

úspěšní řešitelé

 

5.  třída

JAKUB HLAVA

15 bodů

 6.  třída

TOMÁŠ HLOUŠEK

10 bodů

8.  třída

ŠTĚPÁN PLACHÝ

10 bodů

 

Okresní kolo soutěže matematická olympiáda

dne 26. 1. 2011

 

2. místo

JAKUB HLAVA

14 bodů

3. místo

MARTIN JANSA

13 bodů

 

soutěžilo 27 žáků pátých tříd základních škol

 

Soutěž "Dobrodružství s počítačem"

dne 16. 11. 2010

 

soutěžilo 22 čtyřčlenných družstev žáků čtvrtých a pátých tříd základních škol

 

úkoly:

obrázek k pohádce v programu Malování

reklama na dané téma

vyhledání informací

počítačová hra

 

4. MÍSTO

65 bodů

soutěžili:

 

Zuzka Hadrová, Jakub Hlava, Jakub Novák, Vít Podmanický

 

Všem děkujeme za reprezentaci školy

 

Okresní kolo soutěže přírodovědný klokan

dne 2. 11. 2010

 kategorie KADET

 

15. místo

BARBORA BUREŠOVÁ

88 bodů

19. místo

JAN FRÉHAR

86 bodů

20. místo

DAVID HYNEK

85 bodů

 

Základní kolo výtvarné soutěže "Děti, pozor, červená"

1.třída

2.třída 3.třída 4.třída 5.třída
Pavlína Vojáčková Tomáš Svoboda Andrea Dostálová Radka Valentová Michal Godla
Alžběta Komárková Tomáš Hon Tereza Ambrozová Tereza Dofková Katka Patková
Magda Vystavělová Karolína Kaplánková Martina Sokelová Vendula Hornová Richard Janeček

 

Práce těchto žáků postupují do okresního kola soutěže. Gratulujeme a přejeme úspěchy v dalších kolech!

 

Krajské kolo závodů sokolské všestrannosti – atletika

dne 2. 10. 2010

 

zúčastnilo se 14 žáků školy

 1. MÍSTO

a zlatou medaili získal

ADAM NOVOTNÝ

4. MÍSTO 

EVA KABILKOVÁ

 

Dále se zúčastnili:

Jiří Buriánek, Petr Piňos, Jana Tomková – 7. místo

Petr Lorenc, Tomáš Hloušek – 8. místo

David Dofek – 10. místo

Vojtěch Lorenc – 11. místo

Tomáš Hon – 12. místo

Tomáš Svoboda – 16. místo

Terezie Dofková – 17. místo

Daniel Polanský – 18. místo

Tomáš Mézl – 21. místo

 

Přespolní běh – okresní finále  30.9.2010

 

(soutěž družstev – do bodování se započítávají výsledky čtyř nejlepších)

 

Mladší žákyně – 2.místo (z deseti)

TOMKOVÁ JANA (8.)

RUŠILOVÁ KATEŘINA (12.)

KADLČÍKOVÁ MICHAELA (15.)

ŘEHULKOVÁ DANIELA  (21.)

KABILKOVÁ EVA (35.)

ŠPAČKOVÁ MICHAELA (42.)

 

Mladší žáci – 11. místo (z jedenácti)

HLOUŠEK TOMÁŠ (37.)

SUCHÁNEK MARTIN (43.)

BURIÁNEK JIŘÍ (49.)

VESELÝ JAN (52.)

DVOŘÁK PAVEL (53.)

 

Starší žákyně – 5. místo (z deseti)

ZAČALOVÁ JANA (6.)

ŠOCOVÁ MICHAELA (14.)

VÉMOLOVÁ JANA (26.)

MIKUŠOVÁ MILENA (29.)

DREKSLEROVÁ KRISTÝNA (30.)

BUREŠOVÁ BARBORA (31.)

 

Starší žáci – 3. místo

ŠEFČÍK PETR (12.)

DRMOLA DOMINIK (13.)

PIŇOS MICHAL (21.)

SLAVÍČEK MARTIN (26.)

VLACHYNSKÝ PETR (45.)

Úspěchy našich žáků ve školním roce 2009/2010

Gratulujeme!!!

Závod sokolské všestrannosti - atletika

dne 19. 6. 2010

 

zúčastnilo se 9 žáků školy

 

1. MÍSTO

a zlatou medaili získal

Adam Novotný

 

3. MÍSTO

a bronzové medaile získali

Tomáš Hloušek a Petr Piňos

 

Dále se zúčastnili

V. Lorenc, P. Lorenc, P. Rušil, J. Hýbl, J. Buriánek, P.Pištěk

Blahopřejeme!

 Všem děkujeme za reprezentaci školy a TJ Sokol Otaslavice

 

 

Krajské finále ve volejbalu trojic

dne 27. 5. 2010 

Družstvo pod vedením kapitánky Karolíny Baslíkové vybojovalo krásné

třetí místo a s ním i další pohár  do sbírky naší školy

Chci tímto poděkovat za vzornou reprezentaci školy jak kapitánce,

 tak i ostatním hráčům v základní sestavě

Milena Mikušová,

 Kristýna Drekslerová

 Jan Veselý

 Jan Fréhar

Petr Lakomý

 Poděkování patří i náhradníkům

Lenka Bradáčová

 Michaela Špačková

 Petr Pištěk

 Radovan Mládek

Filip Pavlů

 

Závod sokolské všestrannosti - plavání

dne 16. 3. 2010

 

zúčastnilo  se 15 žáků školy

 

1. MÍSTO

zlatou medaili získali

Petr Lakomý a Michaela Špačková

3. MÍSTO

Kristýna Drekslerová

 Jana Tomková

Michal Rušil

Blahopřejeme!

 Všem děkujeme za reprezentaci školy a Sokola Otaslavice

 

 

První kolo turnaje „O volejbalový míč v přehazované mix“

dne 19. 11. 2009

 

Podařilo se nám  do turnaje vstoupit vítězstvím dvou zápasů.

 Porazili jsme ZŠ Palackého 2:0, ZŠ Valenty 2: 0.

 

soutěžili:

 

M. Kadlčíková, E. Kabilková, J. Buriánek, P. Lakomý, P. Pištěk, M. Horna, M. Suchánek, K. Sokelová

 

Pokračovat se bude zase v lednu, kdy nás čekají zápasy s ostatními školami.

 

Všem děkujeme za reprezentaci školy

 

Soutěž "Dobrodružství s počítačem"

dne 19. 11. 2009

 

soutěžilo 19 čtyřčlenných družstev žáků čtvrtých a pátých tříd základních škol

úkoly:

obrázek k pohádce v programu Malování

reklama na dané téma

vyhledání informací

počítačová hra

 

5. MÍSTO

 

58 bodů

 

soutěžili:

 

Eva Kabilková, Jiří Buriánek, Tomáš Hloušek, Petr Pištěk

 

Všem děkujeme za reprezentaci školy

 

 

Přespolní běh

dne 6. 10. 2009

 

mladší žákyně - 1200 metrů

         

Tomková Jana 4:47

18. místo

Drekslerová Kristýna  4:48   19. místo
Mikušová Milena 5:01   28. místo
Sosíková Miroslava 5:08   34. místo
Drábková Martina 5:15   39. místo
Jordaková Mirka 6:03   55. místo

 

 

starší žákyně - 1200 metrů

   

Dostálová Jana 4:31

13. místo

Začalová Jana  4:42   22. místo
Šoco Michaela 4:49   29. místo
Vémolová Jana 4:56   33. místo
Pištěková Martina 5:04   39. místo
Burešová Barbora 5:50   48. místo

 

starší žáci - 2400 metrů

 

Plachý Pavel 8:16

 9. místo

Piňos Michal 8:36   19. místo
Drmola Dominik 8:45   22. místo
Hýbl David 9:02   32. místo
Majer Jakub 9:15   36. místo
Pospíšil Radek 9:18   37. místo

 

Všem děkujeme za reprezentaci školy

 

 

Závod sokolské všestrannosti - krajské kolo

dne 3. 10. 2009

soutěžili

 

Daniela Řehulková

Petr Lakomý

 

Oběma děkujeme za reprezentaci školy a Sokola Otaslavice

 

 

 

Úspěchy našich žáků ve školním roce 2008/2009

Gratulujeme!!!

Turnaj ve volejbalu trojic dne 28. 5. 2009 

soutěžilo celkem sedm družstev

 

1. MÍSTO:

Berkyová Jesica, Hlavíková Adriana, Rieger Roman

 

2. MÍSTO:

Baslíková Karolína, Bradáčová Lenka, Daněčková Andrea

 

3. MÍSTO:

Krátký Jan, Piňos Michal, Sovíček David

 

Závod všestrannosti - atletika

dne 16. 5. 2009

 

soutěžilo se v běhu na 60 m a 300m, skoku dalekém, hodu míčkem

 

Kategorie mladších žákyň

 

1. MÍSTO

Kateřina Rušilová

 

3. MÍSTO

Daniela Řehulková

 

Kategorie mladších žáků

 

2. MÍSTO

Tomáš Hloušek

 

4. MÍSTO

Petr Lakomý

 

Tito žáci a žákyně postupují do krajské soutěže, která bude v říjnu

 

 dále se zúčastnili:

 

Jana Tomková, Michaela Kadlčíková, Tereza Dofková

Filip Veselý, Jan Kaláb, Lukáš Kaláb, Michal Horna, David Dofek, Radovan Mládek

 

Všem děkujeme za reprezentaci školy a Sokola Otaslavice

 

 

Turnaj ve volejbalu smíšených trojic dne 14. 5. 2009

 

celkové umístění:  3. místo

 

turnaje se zúčastnili žáci a žákyně 6. a 7. tříd

 

Lenka Kaplánková,  Martina Pištěková, Jana Začalová, Karolína Baslíková, Kristýna Drekslerová, Milena Mikušová

Michal Piňos,Jakub Majer, Dominik Drmola, Martin Slavíček, Jan Veselý

 

Doteky módy - soutěž v modelové tvorbě oděvů a oděvních doplňků

dne 24. 4. 2009

 

kategorie oděvní doplněk - základní školy:
 

 1. MÍSTO

Martina Pištěková

 

2. MÍSTO

Michalea Šocová

 

3. MÍSTO

Jana Začalová

 

Okresní kolo zeměpisné olympiády dne 18. 3. 2009

 

v kategorii A soutěžilo 13 žáků - vítězů školních kol

 1. MÍSTO

Štěpán Plachý

postupuje do krajského kola, které se uskuteční 14. 4. 2009

 

Závod všestrannosti - plavání

 

Kategorie mladších žáků a žákyň

1. MÍSTO

Michal Rušil

 

3. MÍSTO

Mirka Jordaková

 

Kategorie starších žáků a žákyň

2. MÍSTO

Jan Růžička

 

3. MÍSTO

Jana Začalová

 

3. MÍSTO

Michal Hlahůlek

 

dále se zúčastnili:

 

Jan Kaláb, Kristýna Drekslerová, Petra Gregorová, Michal Piňos, Pavel Ambrož

 

Všem děkujeme za reprezentaci školy a Sokola Otaslavice

 

 

Okresní kolo matematické olympiády dne 21. 1. 2009

 

soutěžilo 34 žáků pátých tříd z deseti základních škol a jednoho gymnázia

 10. místo

Anna Šimková

9 bodů  - úspěšný řešitel okresního kola

 

 

Turnaj ve volejbalu trojic dne 21. 11. 2008

 Zúčastnilo se sedm družstev.

Hrálo se systémem skupin, přičemž v první skupině byla čtyři družstva a ve druhé skupině tři družstva.

Vítězové ze skupin se utkali o první místo a druzí ze skupin o třetí místo.Hrálo se na jeden set do 15 bodů.

Finále se hrálo na dva vítězné sety.

KONEČNÉ POŘADÍ TURNAJE: 

1. MÍSTO:

Krátký Vít, Benada Pavel, Drekslerová Kristýna

 

2. MÍSTO:

Hlavíková Adriana, Lakomá Eva, Berkyová Jesica

 

3. MÍSTO:

Hladík Jaroslav, Drmola Dominik, Mikušová Milena

Okresní finále ve stolním tenisu dne 30. 10. 2008

 

soutěžilo třináct škol

 

3. místo:

Roman Rieger, Vít Krátký, Jan Krátký, Jaroslav Hladík.

 

Turnaj v přehazované dne 17. 10. 2008

        soutěžilo deset trojic žáků třetích, čtvrtých a pátých tříd

1. místo:

Katka Rušilová, Eva Kabilková, Zuzka Hálová

2. místo:

 Honza Veselý, Honza Kaláb, Míša Rušil

3. místo:

 Jirka Buriánek, Petr Pištěk, Radek Mládek

 

 

Přespolní běh dne 9. 10. 2008

            mladší žákyně běh na 1 380 metrů                                          mladší žáci běh na 1 880 metrů

dívky

čas

umístění

chlapci

čas

umístění

Jana Začalová

5:16

4. místo

Dominik Drmola

6:52

2. místo

Martina Pištěková

6:14 20. místo

Petr Šefčík

7:09

4. místo

Milena Mikušová

6:19 24. místo   Michal Piňos 7:30 14.místo

Michaela Šocová

6:22 27. místo Martin Slavíček 8:22 27.místo

Kristýna Drekslerová

6:27 28. místo Jakub Majer 8:38 33. místo

Barbora Burešová

6:28 29. místo Štěpán Plachý 8:50 34. místo